Image 05

Aktualności
Życzenia Świąteczne!


Budowa placu zabaw dla jednego z deweloperów.

Miesiąc grudzień a praca dalej wre. Rozpoczęliśmy budowę dla jednego z bydgoskich deweloperów – CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o. Realizacja obejmuje wykonanie placu zabaw na nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej na terenie apartamentowców w Bydgoszczy. Plac zabaw do końca roku zostanie ukończony.

Więcej zdjęć na facebook-u


Budowa placu zabaw w Inowrocławiu.

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy budowę placu zabaw w Inowrocławiu. Plac został wykonany na nawierzchni bezpiecznej piaskowej i ogrodzony. Znalazły się na nim urządzenia zabawowe dla dzieci, Street Workout dla dorosłych oraz elementy małej architektury.
Życzymy wszystkim miłej zabawy!

Więcej zdjęć na facebook-u


Budowa Skweru Ciszy Mariampol w Bydgoszczy

Otwarcie nowego terenu rekreacyjnego wyposażonego w altanę, stoły do gry w szachy, elementy małej architektury oraz urządzenia siłowni zewnętrznej. Budowa placu obejmowała również oświetlenie.

Więcej zdjęć na facebook-u


Otwarcie jednego z największych placów zabaw z Barcinie.

Otwarcie jednego z największych terenów rekreacyjnych w naszym regionie – Parku Miejskiego w Barcinie. Budowa obejmowała realizację trzech placów zabaw z podziałem na place zabach dla maluchów i dla dzieci starszych. Dwa place zostały wykonane na nawierzchni poliuretanowej wylewanej natomiast jeden plac zabaw na nawierzchni piaskowej. W parku znalazły się min. sześciu metrowa latarnia morska, sześciometrowe Linarium, jedenastowieżowy zestaw zabawowy, urządzenia dla niepełnosprawnych oraz elementy małej architektury.

Więcej zdjęć na facebook-u


Zagospodarowanie skweru wraz z wykonaniem boiska do tenisa.

Więcej zdjęć na facebook-u


Siłownie zewnętrzne dla Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej!

Więcej zdjęć na facebook-u


Nowy plac zabaw przy jednym z przedszkoli!

Więcej zdjęć na facebook-u


Otwarcie nowego placu zabaw.

Więcej zdjęć na facebook-u


Wybieg dla psów na Lotnisku Kraków – Balice.